Zanurz się w wyjątkowym doznaniu interaktywnej audio książki!Jest rok 1812. Wojska Napoleona ruszają na dumną Rosję. Gdy odwieczna równowaga między ciepłem życia i śmiertelnym chłodem zostaje zachwiana, nic nie jest już takie, jak przedtem. Upiory przeszłości snują się we mgle w mrocznych rosyjskich lasach, a ci, co polegli, nie chcą pozostać do końca martwi...

Wciel się w Korwina Giedyminowicza i weź udział w niezwykłej przygodzie, w której historia przeplata się z fantazją.
Graj na swoim telefonie lub komputerze, zamknij oczy i wsłuchaj się w płynną narrację, efekty dźwiękowe i muzykę skomponowaną specjalnie dla Serca Zimy.Czym jest 1812: Serce Zimy?Serce Zimy to pierwszy interaktywny audiobook, inaczej mówiąc jest to nowatorska audio gra, która niemal wyłącznie opiera się na dźwiękach. Grafika została zredukowana do minimum tak, aby gracz mógł skoncentrować się na opowieści.

Akcja rozgrywa się w czasie inwazji wojsk Napoleona na Rosję. Gracz wciela się w Korwina Giedyminowicza, młodego litewskiego oficera, któremu żądna władzy Pani Zimy uprowadziła siostrę. Aby ją ocalić, Korwin wyrusza wraz z armią Napoleona w głąb nieznanego, niebezpiecznego kraju. Stawia czoła siłom mroźnej śmierci i odkrywa w sobie dziedzictwo lykantropii. Historia ma wiele wątków, a decyzje, które podejmuje gracz, mają wpływ na losy bohaterów i bieg wydarzeń.

"To produkcja inna niż wszystkie, ale wspaniała. Także, a może przede wszystkim, aktorsko". www.dubscore.pl

"1812: Serce Zimy" - zaskakująca gra dla koneserów". www.gry.onet.pl

"Serce Zimy jest FANTASTYCZNĄ produkcją, ze świetnym dubbingiem." www.gametalk.pl

Serce Zimy jest dostępne na komputery z systemem Windows oraz w wersji mobilnej na telefony komórkowe oraz tablety.

Przejdź do strony pobierania


Zdjęcie trzech telefonów z Sercem Zimy na ekranie.


1812: Serce Zimy:

  1. pierwsza interaktywna opowieść audio
  2. możliwość kierowania losami bohaterów
  3. 37 postaci zagranych przez 36 aktorów
  4. głosów użyczyli Piotr Fronczewski, Jacek Kopczyński i wielu innych...
  5. prawie 60 minut skomponowanej muzyki
  6. bogata oprawa dźwiękowa
  7. ponad 7000 plików dźwiękowych
  8. dostępna dla osób z dysfunkcją wzroku


"1812: Serce Zimy" jest dziełem developerów Orange Labs, jednostki badawczo-rozwojowej Grupy TP. Scenariusz jest dziełem cenionego w świecie fantasy duetu: Magdy i Macieja Reputakowskich. Postaciom swoich głosów użyczyło 36 aktorów, w tym Piotr Fronczewski (lektor), Jacek Kopczyński oraz Jarosław Boberek.